home hledat mail
Outsourcing v oblasti ICT
správa ICT, telekomunikací
certifikace fy. Microsoft
správa serverů i prac. stanic
internet, komunikace
zabezpečení, bezp. politika
hw i sw auditing
licenční politika společnosti
intranetová řešení
školení uživatelů i správců

Návrh a výstavba počítačových sítí
návrh řešení LAN
vybudování LAN & aktivních prvků
mezinárodní certifikace Solarix
modernizace LAN
propojení více lokalit VPN
vzdálené přístupy uživatelů
vzdálená správa ICT
kvalitní připojení k internetu

Prodej hardware i software dle ISO9001
autorizovaný prodej produktů fy. Microsoft a fy. Grisoft
servery, pracovní stanice, notebooky
komunikační technika, periférie apod.
kompletní řešení 'na klíč'
likvidace vyřazeného hardware

> Certifikace společnosti Microsoft

Ve své profesní/profesionální oblasti se zaměřuji na produkty a služby společnosti Microsoft. Mé služby nabídnuté zákazníkům jsou díky získaným kvalifikacím nabízeny se zárukou odborného a efektivního servisu.

Zde je stručný přehled získaných certifikací a kvalifikací:

Jan Spáčil, Microsoft MCPS & MCNPS

> Microsoft Small Business Specialist

Odborník se získanou certifikací Microsoft Small Business Specialist je schopen v plné šíři navrhovat, dodávat a spravovat produkt určený pro malé a střední organizace, Microsoft Small Business Server 2003 (R2). SBS2003 integruje e-mail, sdílené kalendáře, fax, databázi, intranet, bezpečné připojení na Internet, zkrátka vše co k podnikání malá a střední společnost potřebuje, do jednoho balíčku za zvýhodněnou cenu.
Na přelomu jara/léta roku 2006 jsem úspěšně složil všechny potřebné zkoušky a splnil podmínky pro získání certifikace Microsoft Small Business Specialist.
Microsoft náročností a úrovní potřebných znalostí pro získání tohoto certifikátu garantuje mezinárodní a nejvyšší kvalitu specialistů kteří tento certifikát získali.
Zkoušky pro tento certifikát jsou skládány kompletně v anglickém jazyce. O jejich náročnosti svědčí také fakt, že jsem prvním a jedním ze tří certifikovaných specialistů pro Karlovarský kraj.
Small Business Specialist

> Microsoft Certified Professional

Certifikace společnosti Microsoft odrážejí pestré a různorodé spektrum pracovních funkcí a odpovědností. Získání konkrétní certifikace představuje objektivní prověření schopnosti řešit důležité úkoly v oboru ITC.
Je mnoho MCP certifikací, každá ze zkoušek potřebných pro získání certifikace je zaměřena na jiný obor produktů společnosti Microsoft. Objektivnost zkoušek je dána certifikací v jednom ze dvou zkušebních systémů, Pearson VUE či Prometric. Tímto je zajištěna objektivita testů platná pro celý svět, zpracování testů není nijak ovlivněno lidským subjektivním faktorem.
Mnou získaný certifikát se týká správy síťových řešení v organizacích, plný název je Designing, Deploying, and Managing a Network Solution for Small- and Medium-Sized Business (Návrh, nasazení a správa síťových řešení v malých podnicích) - zkouška 70-282.
Microsoft Certified Professional

> Microsoft OEM System Builder

Nákupem hardware či software od společnosti zapojené v tomto programu máte jistotu, že nakoupíte toto zboží plně legálně a naprosto korektně připravené či nainstalované pro práci s operačním systémem a aplikacemi společnosti Microsoft.
Společnost zapojená v programu Microsoft OEM System Builder má stanovena přísná pravidla jak toto zboží prodávat a poskytovat zákazníkovi podporu k těmto produktům. Také má vždy aktuální přehled o nových produktech či promo-akcích, zákazník má tudíž zaručeno že dostává to nejlepší ze strany Microsoftu, za dobrou cenu. Tato společnost má také přístup k neveřejným zdrojům technické podpory či přímo k Business-Critical Phone Support, i zdánlivě neřešitelné problémy se dají touto cestou vyřešit rychle a efektivně.
Navrhovaný hardware je kontrolován k HCL (Hardware Compatibility List, seznam podporovaného hardware), počítače a servery (či jejich části) uvedené v tomto seznamu jsou prověřované laboratořemi Microsoft a zajišťují bezproblémový a spolehlivý provoz těchto zařízení.
Microsoft Certified Professional

> Ostatní certifikace / kvalifikace

Mimo výše uvedené certifikace zde uvádím tyto kvalifikace:

Microsoft Preinstallation Specialist

Tato kvalifikace informuje o dobře zvládnutých dovednostech při přípravě -předinstalaci- operačních i síťových systémů Microsoft, též i kancelářských aplikací. Toto je užitečné při přípravě nových počítačů a serverů předávaných zákazníkovi. Opravňuje k používání speciálních prostředků typu OPK kitů či Windows PE, vždy v aktuální verzi (aktualizované v sadách Microsoft Action Pack).

Active Directory Fundamentals

Služba (katalog) Active Directory je jedním ze základních prvků Windows Server 2003, Windows Small Business Server 2003 i Windows 2000 server. Správný návrh a správa active directory jsou klíčové pro zajištění správného provozu firemního serveru.
Proto důkladná znalost této oblasti je velmi důležitá pro kvalitní ICT outsourcing ve společnostech provozujících jeden z výše uvedených serverových produktů.
Microsoft Certified Professional

Klientská sekce
Jméno:
Heslo:
With the bookmaker Mostbet CZ from the Czech Republic, your chances of winning with sports betting and online casino games will increase significantly. Come and enjoy high odds, numerous bonuses, free bets and free spins. We will give you 100% on your first deposit, and we also have an excellent mobile application!
Vyhledávání
HELPDESK bod