home hledat mail
Outsourcing v oblasti ICT
správa ICT, telekomunikací
certifikace fy. Microsoft
správa serverů i prac. stanic
internet, komunikace
zabezpečení, bezp. politika
hw i sw auditing
licenční politika společnosti
intranetová řešení
školení uživatelů i správců

Návrh a výstavba počítačových sítí
návrh řešení LAN
vybudování LAN & aktivních prvků
mezinárodní certifikace Solarix
modernizace LAN
propojení více lokalit VPN
vzdálené přístupy uživatelů
vzdálená správa ICT
kvalitní připojení k internetu

Prodej hardware i software dle ISO9001
autorizovaný prodej produktů fy. Microsoft a fy. Grisoft
servery, pracovní stanice, notebooky
komunikační technika, periférie apod.
kompletní řešení 'na klíč'
likvidace vyřazeného hardware

> Správá počítačových sítí

PROČ vaše služby řeší můj problém nejlépe ?
Protože je toto jedna z hlavních oblastí nabízených služeb, mám v této oblasti jak dlouholeté zkušenosti, tak i získané odborné certifikáty potvrzující mojí kvalifikaci. Tyto své znalosti i zkušenosti v plné míře předávám svým zákazníkům, o čemž svědčí i jejich dosavadní plná spokojenost.

JAK vaše služby řeší můj problém ?
Jednoduše. Pokud jsou počítačová síť, aktivní prvky, připojené počítače, servery a další potřebné síťové prvky spolehlivé a zabezpečené, zákazník si její existenci ani neuvědomuje, je to prostě další oblast jeho podnikání ve které nemá žádný problém či starost. A to jistě ocení.

CO mi vaše řešení přinese ?
Spolehlivost, funkčnost a zabezpečení. Prostě to, co zákazník od své počítačové sítě očekává. A také samozřejmě obdrží.

Správu počítačových sítí lze rozdělit do dvou oblastí. První z nich je správa 'fyzické vrstvy', tj. vlastní počítačové sítě, datových rozvodů, aktivních prvků, propojení lokalit. Druhou z ních je správa a údržba serverů, pracovních stanic a služeb, které počítačovou síť využívají.

Údržba datových rozvodů a aktivních prvků pro malé a střední společnosti je relativně nenáročná. Pokud je počítačová síť kvalitně navržená i zrealizovaná, jedná se jen o sledování fukčnosti aktivních prvků, datové rozvody jsou většinou spolehlivé. Do úvahy připadá i propojení více lokalit, buď v rozumné vdálenosti pomocí bezdrátových technologií, či v připadě vzdálenějších lokalit pomocí kryptovaných datových tunelů - virtuálních privátních sítí (VPN) a internetového připojení. Zde je situace již o něco složitější, alespoň co se dohledu nad funkčností a zabezpečením týče.

Běžně pod pojmem 'správa počítačové sítě' si zákaznící představují buď práci vlastního IT oddělení nebo ICT outsourcing, externí správu informačních a komumikačních technologií, to jest údržbu serverů, pracovních stanic a služeb, které počítačovou síť využívají, přímou i nepřímou podporu uživatelů, politiky zabezpečení, starost o hardware a software zákazníka. Toto popisuji na jiném místě tohoto webu.

Klientská sekce
Jméno:
Heslo:
With the bookmaker Mostbet CZ from the Czech Republic, your chances of winning with sports betting and online casino games will increase significantly. Come and enjoy high odds, numerous bonuses, free bets and free spins. We will give you 100% on your first deposit, and we also have an excellent mobile application!
Vyhledávání
HELPDESK bod